Sekrety światła - czyli jak uzyskać

Trójwymiar w KADRZE

Train with the best

"Sekrety światła

CZYLI

jak uzyskać trójwymiar w kadrze"

Jedyny taki webinar z Mariolą Glajcar

Dowiesz się:

Jak wykorzystać światło naturalne w plenerze aby uzyskać głębię i trójwymiarowość w kadrze?

Jak pracować ze światłem zastanym w pomieszczeniu

Dowiesz się:

Czy obiektyw ma znaczenie w pracy ze światłem?

Praca w studio- rola dyfuzorów,ustawień i perspektywy?

Dowiesz się:

Jak znaleźć chwilę na zabawę światłem

Plan, wiedza, sprzęt czy talent ? Co odgrywa kluczową rolę w Twojej twórczości?

Train with the best

"Sekrety światła

CZYLI

jak uzyskać trójwymiar w kadrze"

Nie zwlekaj - zapisz się już teraz!

Odtwórz wideo

o autorze

Ta przygoda trwa już dziesięć lat i wciąż jest tak samo wciągająca jak na początku. Mariola Glajcar - z wykształcenia psycholog, z powołania fotograf, z zamiłowania podróżnik. Jej miłością jest fotografia kreatywna, pozwalająca rozwinąć skrzydła niesamowitej wyobraźni. Pełna pasji, wytrwałości i wrażliwości. Fotografii poświęciła się całą sobą, ciężką pracą zdobywając liczne tytuły i nagrody.

Choć Mariola specjalizuje się w kreatywnej fotografii plenerowej, była również wielokrotnie nagradzana w kategorii studyjnych portretów artystycznych. Oprócz licznych nagród w międzynarodowych konkursach, prace Marioli zostały również docenione między innymi przez Vogue i Lens Culture.

Tylko w latach 2022/23 Mariola została wyróżniona przez: Sony World Photography Awards, Tokyo International Photo Awards, Annual Photography Awards, Refocus Awards, a także została fotografem roku 2023 w konkursie 35Awards.

co mówią inni

Jak zawsze świetnie. Mnóstwo pomysłów, mnóstwo narzędzi. Każdy ruch jest wyjaśniony i wiem dlaczego sięgam po dane narzędzie. Mariolu – słucha się Ciebie rewelacyjnie!”

5/5

Renia Marek

Polska

“Thank you Mariola for sharing your knowledge with us, for your patience in answering our questions and for your generosity in sharing such useful tips”.

5/5

Diana Pinelo

Meksyk

Dzieląc się swoją wiedzą Mariola przeniosła nas na następny poziom naszej pracy. Jako pedagog jest doskonała, jest jasna przez cały czas, daje nam zaufanie do wyjaśnienia informacji z większą trudnością

5/5

Lorena Reyes

Peru

zapisz się

Nie zwlekaj - zapisz się już teraz bo ilość miejsc jest ograniczona

DO WEBINARU POZOSTAŁO: