mariola glajcar

sesje fotograficzne

“Warto skupić się na dobrych wspomnieniach.
Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje “

Yvonne Woon

sesje fotograficzne

Razem stworzymy coś niezwykłego

Poranna kawa, cisza wokół i czas dla siebie a może wieczorna lampka wina, wygodny fotel i moment relaksu? To chwile, w których wracają wspomnienia, przypływając do nas niczym chmury na niebie i budząc znane nam obrazy. To idealny moment aby siegnąć po zdjęcia, które przeniosą nas w świat pięknych wspomnień, niczym baśn snujących się w naszych głowach.

Być moze jedno ze wspomnień wisi na ścianie twego pokoju w formie obrazu, budząc uśmiech na Twej twarzy i nadając barw szarej codzienności? Wiem jak ważne są piękne wspomnienia, dlatego też staram się tworzyć je dla moich klientów z poziomu serca i wyobraźni. W dobie fotografii komórkowej, w natłoku zwyczajnych kadrów z telefonu, warto mieć przynajmnije kilka zdjęć które wyróżnią się z całości i przeniosą Cię w piękną rzeczywistość.

Swiadoma znaczenia piękna w Twoim otoczeniu postanowiłam włożyć całe swoje serce w to co robię i zdjęcia które przygotowuję dla Ciebie. Dlatego przygotowałam wyjątkowy pakiet, mieszczący w sobie zarówno bajkowe kadry wykonane w “moim stylu” jak i naturalne ujęcia uzupełniające całość.

mariola glajcar

Sesje fotograficzne

Masz możliwość wyboru kilku opcji:

Sesja Baśniowa

Wybór tego pakietu pozwoli Ci połączyć ilość i jakość, ponieważ łączy w sobie zarówno kadry poddane mojej baśniowej obróbce jak i kadry naturalne, poddane bardzo delikatnej edycji.

Sesja Kreatywna

Jeśli w duszy gra Ci nutka surrealizmu to pakiet ten będzie idealny dla Ciebie. Wysoce malarski efekt idealnie prezentuje się na ścianie w formie obrazu.

Sesja Magiczne Studio

Dla tych którzy kochają portrety przygotowałam ofertę sesji fine art. Jeśli preferujesz na zdjeciach błysk z oku, piękno twarzy i zabawę światłem to to spotkanie będzie idealne dla Ciebie.