MARIOLA GLAJCAR

ŚWIĄTECZNY CZAS

Chwile mijają szybko, ale wspomnienia pozostają na zawsze. Tegoroczne święta dają Ci wyjątkową okazję, by utrwalić je w niezwykłych ramach, przygotowanych przeze mnie. Jestem fotografem podróżującym i ten rok jest wyjątkowy dla mnie, bo to prawdopodobnie jedyny rok, w którym wykonam mini sesje dla Ciebie, na Pomorzu. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli zechcesz skorzystać z mej oferty.

Świąteczne Chwile w Magicznym Kadrze!

LISTOPAD 2023

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Na co dzień zabiegani, skupieni na pracy i codziennych problemach, często zapominamy o sobie; a czas mija i każda cenna chwila, spędzona w gronie najbliższych warta jest upamiętnienia i zatrzymania w kadrze. 

Wiem, że zdjęcia mają niesamowitą moc, przenoszą nas w czasie, przywołują piękne momenty, które niejednokrotnie wzruszają, przypominając nam, że w gruncie rzeczy najważniejsza jest rodzina i bliskość. 

Dlatego też, pragnę ofiarować Ci jedno z najpiękniejszych wspomnień, abyś za rok mógł zobaczyć, że owszem, my się zmieniamy, ale miłość i przywiązanie nadal pozostaje  tak samo mocne. 

Przygotowałam dla Ciebie świąteczną aranżację, dzięki której wspólnie stworzymy kadr pełen domowego ciepła, radości i świątecznej atmosfery. Tym razem stawiam na ciepły klimat kadrów i emocje. 

Jeśli jednak preferujesz bajkowy kadr plenerowy, również będziesz miał możliwość sprawienia swoim pociechom takiej pamiątki. 

Gotowy by sprawić sobie i swoim najbliższym niezapomniany prezent?

Kilka prac

Zobacz kilka kadrów z wcześniejszych lat.
W tym roku również przygotowałam dla Was coś wyjątkowego, w sielskim klimacie starego domku.
Jeśli preferujesz sesję plenerową, również będziesz miał taką możliwość.

Dlaczego warto?

Bajkowe Inscenizacje

Przygotuj się na wejście w świat koloru i świątecznej atmosfery. Sesje będą prowadzone w kilku starannie przygotowanych inscenizacjach, które pomogą nam stworzyć dla Ciebie piękną pamiątkę.

Pakiet Pełen Emocji

Nie chodzi tylko o zdjęcia. Chodzi o wspomnienia. Każdy klient otrzymuje doskonale opracowane zdjęcia, które będą świadectwem najpiękniejszych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

możliwość wyboru

Z przyjemnością stworzę dla Ciebie zarówno ciepły kadr domowy jak i bajkową sesję plenerową. Wybierz to co przemawia do Ciebie najbardziej i pozwól mi stworzyć dla Twoich najbliższych wyjątkową pamiątkę.

Unikatowa Okazja

Dotychczas wszystkie sesje świąteczne wykonywałam na Śląsku, bo tam jest mój dom. W tym roku mam jednak możliwość zadbania o wspomnienia Tych, którzy na Śląsk przyjechać nie mogli. Skorzystaj więc z okazji i daj się porwać w świąteczny czar tworzony przeze mnie.

ŚWIĄTECZNY CZAS

Zanurz się razem ze mną w wyjątkowy klimat świątecznej magii.

Pełny
profesjonalizm

Fotografem jestem już od 10 lat. Pracowałam zarówno w Polsce jak i za granicą, gdzie szkoliłam ludzi z całego świata. Dziś korzystam z mojego wieloletniego doświadczenia po to abyś właśnie TY miał najpiękniejsze zdjęcia w świątecznym klimacie.

Niepowtarzalna
Atmosfera

Dzięki starannie przygotowanym inscenizacjom, sesja przeniesie Cię w magiczny, świąteczny świat, gdzie każde zdjęcie opowiada historię.

Wspomnienia
na całe życie

Święta to czas spędzony z rodziną i bliskimi. Uwiecznienie tych chwil na zdjęciach pozwoli Ci cieszyć się nimi przez wiele lat. Dzięki sesji otrzymasz kadry które mogą być piękną pamiątką dla dziadków, wujków i całej rodziny.

Indywidualne
podejście

Każda sesja jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, co gwarantuje, że zdjęcia będą odzwierciedlać Twoją osobowość i styl.

Doskonały
prezent

Uwiecznione chwile stanowią idealny prezent dla rodziny czy przyjaciół – coś, co można podarować bliskim, a co z pewnością przyniesie im wiele radości.

Wyjątkowa
lokalizacja

Sesje odbywają się w malowniczej okolicy, co dodatkowo podkreśla ich wyjątkowy charakter i sprawia, że stanowią nie tylko pamiątkę, ale także niezwykłe doświadczenie.

Jakie pytania przychodzą do głowy?

Tegoroczne sesje świąteczne będą miały dwa oblicza. 

Dla preferujących klimat domowego zacisza, oferuję aranżacje w ponad stuletnim domku w małej miejscowości Kamień, ok 30 minut od Trójmiasta. 

Dla miłośników pleneru oferuję sesje w okolicach Wejherowa. 

*Po zapisaniu się na sesję otrzymasz dokładną lokalizację. 

Sesje odbywają się w miesiącu listopadzie.

Klikając w preferowany pakiet będziesz miał możliwość wybrania dogodnego dla Ciebie terminu. Jeśli żaden z proponowanych podczas rejestracji terminów Ci nie odpowiada, napisz do mnie i wspólnie zaplanujemy sesję dla Ciebie. 

Przy wyborze pakietu “w domowym zaciszu ” otrzymasz  5 starannie opracowanych zdjęć,

Korzystając z  pakietu “zimowe historie” otrzymasz 3  ujęcia plenerowe, w tym jedno ujęcie zimowej krainy.

Przygotowałam dla Ciebie dwa pakiety do wyboru.

Pakiet “w domowym zaciszu” obejmuje sesję w starym, ponad stu letnim domku, w którym dzięki pięknym, sielskim aranżacjom stworzymy przytulne kadry pełne emocji. 

Pakiet “zimowe historie” pozwoli przenieść się Twoim dzieciom w śnieżną krainę. Dzięki minimalizmowi kolorystycznemu zdjęcia te idealnie nadają się jako obraz na ścianę, który ozdobi pokój Twojego dziecka lub będzie idealnym prezentem dla dziadków. 

Dokładny czas trwania sesji może się różnić, ale zazwyczaj planujemy około 30 minut dla poszczególnego klienta. Warto być punktualnie, aby móc w pełni skorzystać z wykupionego dla siebie czasu. 

Po dokonaniu rezerwacji napisz do mnie a podeślę Ci szczegóły.

Jeśli chcecie skorzystać z opcji kadru rodzinnego zadbaj proszę o spójność kolorystyczną waszych strojów.

Korzystając z pakietu ” w domowym zaciszu’ preferowane są kolory miodowe, granat lub bordo;

Korzystając z ujęć plenerowych preferowane kolory to niebieski i szary. 

Po wyborze wybranego pakietu będziesz miał możliwość zarezerwowania dogodnego dla Ciebie terminu, oraz potwierdzenia rezerwacji. 

Rezerwacja ważna jest po opłaceniu zadatku. 

Większość aranżacji dedykowana jest pod Twoje dzieci,  jeśli jednak zależy Ci na ujęciu rodzinnym na pewno będzie taka możliwość.

Oczywiście! Jeśli masz jakieś specjalne rekwizyty, które chciałbyś włączyć w sesję, daj nam znać z wyprzedzeniem.

Jeśli twój czworonożny członek rodziny zna podstawowe komendy ( siad, zostań ), nie jest agresywny i nie stresują go zanadto nowe miejsca, będzie bardzo mile widziany na sesji. 

Zapraszam Cię do współpracy ze mną!

Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie ogromne. Ta okazja jest jedyna i niepowtarzalna. Spraw sobie i swoim bliskim wspaniały prezent świąteczny, który będzie cieszył przez lata.

Masz pytania?

Jeśli nadal masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz do mnie