„Warsztaty u Marioli Glajcar to dla mnie, jako raczkującej osoby w fotografii,  ogromna dawka konkretnej wiedzy w pigułce. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w dwudniowych warsztatach dotyczących fotografii studyjnej i plenerowej. Miałam okazję podejrzeć jak pracuje Mariola i jak powstają jej magiczne obrazy. Poza tym, że jest fachowcem w tym co robi, to dodatkowo jeszcze jest przemiłą i kontaktową osobą. Z pewnością wiedzę, którą zdobyłam na warsztatach wykorzystam w swojej pracy.”

Dorota R.

Warsztaty u Marioli Glajcar to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy na szkolenie
fotograficzne! Bez wątpienia Mariola chętnie dzieli się wiedzą i robi to w sposób jasny,
zrozumiały i kompleksowy. Ponadto jest przemiłą i ciepłą osobą, która tworzy przyjazną
nauce atmosferę. Polecam w 100 %.
Monika Zielińska

„Warsztaty u Marioli od dawna były na liście moich marzeń. Obserwowałam ją i podziwiałam jej prace od kilku lat. W końcu postanowiłam spełnić to marzenie i od razu wybrałam warsztaty indywidualne. I to był baaardzo dobry pomysł – warsztaty były całkowicie dostosowane do mojego poziomu, więc te dwa dni – fotografowanie w studio i w plenerze oraz obróbka – wykorzystałyśmy do ostatniej minuty tylko na potrzebne mi rzeczy. Dostałam ogromna dawkę wiedzy i motywacji, żeby dalej się rozwijać i parę pomysłów jak to zrobić 🙂. Na dodatek Mariola jest fantastyczną, niezwykle otwartą osobą i fajnie było razem zanurzyć się w cudowny świat fotografii…”
Anna Łaskarzewska

Zainspiruj się Mariolą Glajcar i dowiedz się w czym tkwi sekret jej zdjęć 😉
W sierpniu uczestniczyłem w warsztatach grupowych w Trójmieście. Mariola robi wspaniałe zdjęcia, ma ogromną wiedzę i co najważniejsze, potrafi ją przekazać. Pomimo mojej dobrej – jak mi się wydawało – znajomości Photoshopa na warsztatach dowiedziałem się wielu nowych, bardzo przydatnych rzeczy, ułatwiających pracę w tym programie. Dużo nowych trików, skrótów, know-how co zaowocowało imponującymi efektami.
Mariola daje dużo energii, motywacji i jest bardzo inspirująca, cieszę się, że miałem okazję ją poznać. Wszystkim, którzy wahają się czy iść na te warsztaty z czystym sumieniem polecam!!!

Michał Popławski