mariola glajcar

edukacja

Dołącz do Marioli i przeżyj niesamowite doświadczenie edukacyjne. Nieważne, czy jesteś początkującym czy profesjonalistą, wolisz samotną czy grupową pracę – szeroka oferta pozwala Ci wybrać taki rodzaj nauki, jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Dedykowane dla artystów, którzy poważnie myślą o wywieraniu ogromnego wpływu na swoje życie i życie innych poprzez doskonalenie swojego rzemiosła.

warsztaty grupowe

Niezwykła możliwość zdobycia nowej wiedzy i udoskonalenia swych umiejętności w małej, kameralnej grupie. Wymiana doświadczenia z innymi fotografami na różnych poziomach pozwoli Ci na zaczerpnięcie inspiracji i stworzenie nieszablonowych prac.

warsztaty indywidualne

Praca 1:1 z Mariolą, w całości oparta na tym czego pragniesz się nauczyć. Twój czas zostanie dostosowany do Twoich potrzeb w oparciu o to, co uważasz za swoje mocne strony, słabości i cele.

warsztaty online

Kilkugodzinne, intensywne spotkanie, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Możesz doskonalić się w zaciszu własnego domu, z dowolnego zakątka świata.

kursy i tutoriale

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią pracować w swym własnym tempie. W sprawny i klarowny sposób przeprowadzi Cię przez retusz wymarzonych kadrów. Ponadto półroczny dostęp do zakupionego kursu pozwoli Ci odświeżać wiedzę, kiedy tylko zapragniesz.